KILKA FAKTÓW O KOMANDOR SOFTWARE

Oprogramowanie komputerowe Komandor Software jest skierowane w szczególności, ale nie tylko, do producentów mebli na zamówienie, niezależnie od wielkości ich produkcji. Narzędzie to posiada zaawansowane rozwiązania zarówno dla małych warsztatów stolarskich, średniej wielkości producentów mebli, jak i dużych graczy na rynku wykorzystujących najbardziej zaawansowane technologie CNC. Oprogramowanie to pozwala łączyć projektantów, showroomy i produkcję w jeden spójny organizm, tworząc tym samym szybki i bezproblemowy przepływ informacji pomiędzy wszystkimi stronami zaangażowanymi w proces.

PROJEKTOWANIE 3D & Renderingi

Projekt mebli na wymiar z milimetrową dokładnością przy użyciu gotowych modułów. W naszej bazie danych znajduje się 65 000 produktów i każdego dnia dodajemy nowe elementy.

Wydruki produkcyjne

Po utworzeniu zamówienia dostępny jest uproszczony wydruk produkcyjny z pełną listą cięć.

Wycena on-line

Podczas projektowania cena dla użytkownika końcowego zmienia się w czasie rzeczywistym. Dodanie lub usunięcie pozycji wpływa na ostateczną cenę elementów i montażu.

Terminale produkcyjne

Wspomaganie całego zakładu produkcyjnego, w tym piły panelowe, frezarki CNC i inne terminale produkcyjne.

Z olbrzymich możliwości projektowania 3D korzystają codziennie setki projektantów, którzy wykorzystują nasze oprogramowanie nie tylko do tworzenia wizualizacji, ale także do tworzenia gotowych ofert i projektów wysyłanych bezpośrednio do produkcji. Dobrze przygotowany projekt w naszym oprogramowaniu nie wymaga dalszej obróbki, ale może zostać wysłany bezpośrednio do zakładu produkcyjnego. Wszystkie wymiary podawane są w czasie rzeczywistym, a sztuczna inteligencja programu chroni projektanta przed podstawowymi błędami. Należy jednak zaznaczyć, że to projektant odpowiada za przygotowanie projektu w sposób zgodny ze sztuką stolarską.

Praca z klientem indywidualnym jest zawsze wymagająca i pełna wyzwań. Nasze oprogramowanie ma na celu pomóc projektantom w ich codziennej pracy, a jednocześnie usprawnić kontakt pomiędzy punktem sprzedaży a klientem. Dlatego od początku założyliśmy, że cena w programie powinna zmieniać się w czasie rzeczywistym. 30 lat doświadczeń doprowadziło nas do stworzenia biblioteki modułów, za pomocą których można zaprojektować 80% wszystkich szaf na zamówienie sprzedawanych na każdym rynku. Pozostałe 20% można zaprojektować za pomocą naszego narzędzia dostępnego na stronie. Dodatkowym atutem jest to, że cena usługi, a co za tym idzie montażu, również podawana jest w czasie rzeczywistym. Sprawnie przygotowana baza danych pomoże Ci najefektywniej zaplanować biznes.

Specjalnie dla małych i średnich firm stolarskich, które nie posiadają dużych środków na inwestowanie w rozbudowaną infrastrukturę informatyczną, przygotowaliśmy rewolucyjne rozwiązanie pozwalające na tworzenie uproszczonych wydruków produkcyjnych (tzw. Lista cięć). Po utworzeniu nowego zamówienia wystarczy wybrać „uproszczony wydruk produkcyjny” z dostępnej listy wydruków, a użytkownik otrzyma pełną dokumentację zamówienia zawierającą wymiary i ilość formatek, pełną listę elementów do drzwi przesuwnych, szuflad i akcesoriów potrzebnych do wykonania zamówienia. Z sekcji wydruku uproszczonego operator oprogramowania otrzyma również pełną listę materiałów dla tego konkretnego zamówienia.

Dobrze wyposażone zakłady produkcyjne wykorzystujące technologię CNC mogą w pełni skonfigurować swoją produkcję z oprogramowaniem Komandor Software To właśnie dla nich przygotowaliśmy program, który pozwala na stworzenie wielu terminali produkcyjnych oraz pełne zarządzanie produkcją wraz z zarządzaniem odpadami produkcyjnymi poprzez optymalizację rozkroju i efektywne ustawienie łańcucha produkcyjnego. Zalecamy kontakt poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.

Przejdź do sekcji CENY, aby wybrać najlepszą wersję naszego oprogramowania, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom lub prześlij nam zapytanie kontaktując się z nami poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszego oprogramowania, odwiedź nasz FAQ

Katalog z modułami dostępny poniżej

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux