System internetowy do koordynacji sprzedaży i zamówień w branży meblarskiej.

DYSTRYBUCJA ELEMENTÓW

Dedykowane dla hurtowników i dystrybutorów komponentów meblowych

GOTOWA BAZA DANYCH

Gotowa baza 9.000 produktów, w tym największych producentów

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

Tylko 1 EUR za każde złożone zamówienie rozliczane miesięcznie !

PRZYJAZNY backend

Przyjazny backend oprogramowania, aby w pełni dostosować swoją ofertę i cennik

Sklep internetowy z komponentami meblowymi - wszystko pod Twoją marką

Możesz zorganizować swoją sieć klientów, dając im narzędzie online do składania zamówień na dowolne komponenty, które masz w swojej ofercie. Domyślna baza danych zawiera 9000 produktów, z których możesz łatwo wybrać te, które są w Twojej aktualnej ofercie, korzystając z naszego przyjaznego dla użytkownika portalu backend. Możesz również dodać do bazy własne materiały i komponenty i natychmiast rozpocząć ich sprzedaż.

System daje również możliwość wykorzystania własnego logo i marki firmy. Pojawi się ono w panelu online / na stronie internetowej, a także we wszystkich wygenerowanych dokumentach PDF. Wraz z danymi Twojej firmy. OCS to niezależny system zamówień do organizacji Twojej sieci sprzedaży. Bardzo łatwy w obsłudze przez użytkowników końcowych.

Odpowiedni dla każdego rynku, oparty na Internecie z łatwym dostępem i zawierający naszą pełną bazę produktów największych producentów komponentów meblowych jak Komandor / Egger / Krono / Hettich / Blum itp. Jako hurtownik lub nawet producent, możesz zorganizować swoją sprzedaż w bardzo przystępny sposób poprzez ten panel online. System zawiera sklep internetowy do generowania zamówień dla klientów oraz rozbudowany backend do zarządzania sprzedażą. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia panelu z naszym oprogramowaniem Komandor Software.

W razie potrzeby możliwe jest przyjmowanie zamówień na drzwi przesuwne, panele, akcesoria online i przekazywanie ich bezpośrednio do oprogramowania produkcyjnego Komandor Software.

Zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną dostępną poniżej

Przejdź do sekcji PRODUKTY jeżeli jesteś zainteresowany zakupem OCS dla swojej firmy lub wyślij nam swoje zapytanie poprzez formularz KONTAKT. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat naszego oprogramowania, odwiedź również nasz FAQ.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux